Podmínky objednávání

Základní ustanovení

Povinností zákazníka, který si chce objednat produkty LIS, je seznámit se před započetím objednávání s těmito podmínkami a reklamačním řádem.

Pro správné zobrazování dat doporučujeme používat internetový prohlížeč Google Chrome nebo Mozilla Firefox.

I. Objednání produktů LIS

Pro objednání produktů LIS je nutné se zaregistrovat a vyplnit všechna povinná pole.

Ceny za produkty LIS jsou uvedené včetně příslušné DPH.

Potvrzená a odeslaná objednávka je považována za závaznou. Pokud se zákazník rozhodne po jejím odeslání objednávku změnit, musí tak učinit co nejdříve e-mailem, telefonem nebo faxem. Vyhrazujeme si právo odmítnout objednávku, a to zejména z důvodu nemožnosti zajistit zboží. V takovémto případě je zákazník vyrozuměn co nejdříve e-mailem.

II. Dodání a platba

Objednané produkty jsou dodány zákazníkovi výhradně prostřednictvím České pošty. Za případné nedostatky v poskytovaných službách České pošty neneseme žádnou zodpovědnost.

Zboží je zasíláno společně s fakturou na adresu určenou zákazníkem co nejdříve, obvykle však do tří dnů. Jestliže objednané zboží není momentálně na skladě, je zasláno okamžitě po jeho dodání na sklad. O termínu dodání je zákazník informován e-mailem.

III. Reklamace vadného zboží

V případě reklamace postupuje zákazník podle Reklamačního řádu.

IV. Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů zákazníka je poskytována v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Objednáním prostřednictvím Objednávkového systému zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů v požadovaném rozsahu (jméno, příjmení, doručovací a fakturační adresa, společnost, IČ, DIČ, kontaktní telefon a e-mail). Zákazník má právo kdykoli zrušit souhlas se zpracováním osobních údajů prostřednictvím písemné žádosti zaslané na níže uvedené kontakty. Prodávající se zavazuje zpracovávat osobní údaje pouze za účelem provedení obchodních operací spojených s prodejem publikací a map LIS (uložení v zákaznické databázi, fakturace a dodání zásilky). Osobní údaje nejsou poskytovány třetím stranám.

V. Kontakt

Své dotazy či připomínky zasílejte na e-mailové adresy jilkova@ans.cz a macurova@ans.cz, případně nás kontaktujte telefonicky na číslech 220 372 833 nebo 220 372 835.

Tyto podmínky objednávání platí od 9. 3. 2016